Bireysel Yatırımcılar
Anasayfa / Bireysel Yatırımcılar
İstanbul Portföy Yönetimi

Bireysel Yatırımcılar

Bireysel portföy yönetimi, yatırımcılar ile İstanbul Portföy arasında imzalanan “Bireysel Portföy Yönetimi Çerçeve Sözleşmesi” ile 2 milyon TL ve üzeri portföy büyüklüğüne sahip nitelikli yatırımcılara sunulan bir hizmetimizdir.

Bu hizmet çerçevesinde, İstanbul Portföy olarak 20 yılın üzerinde deneyime sahip uzman kadromuzla, yatırımcının yerindelik testi ile tanımlanan risk profili ve getiri beklentisine uygun portföylerini oluşturuyoruz. Piyasa koşullarını ve gelişmelerini yakından takip eden yatırım ekibimizin analizleri ile belirdiğimiz stratejilerimizle yatırımcılarımızın portföylerini etkin bir şekilde yönetiyoruz.

Geniş varlık yelpazesine sahip fonlarımızda yerli ve yabancı piyasalarda; hisse senetleri, tahviller, özel sektör ve kamu borçlanma araçları, yatırım fonları, altın ve diğer kıymetli madenler gibi finansal araçlara yapılan çeşitli yatırımlar ile yatırımcılarımızın getiri beklentisi ve risk toleransına uygun portföy çeşitlendirme ve küresel fırsatlardan yararlanma imkanı sunmaktayız. Bu sayede tek bir varlık sınıfının getiri riskini azaltarak dengeli portföyler oluşturuyoruz.

Yatırımcılarımızın yatırım yapmayı tercih ettikleri alanlarda deneyimleri olmasa dahi profesyonel kadromuz rehberliğinde yatırımcılara istedikleri alanda yatırım yapma fırsatları sunuyoruz. Hızlı karar alıp uygulama esnekliğimiz sayesinde kriz ortamında yatırımcılarımızın portföylerindeki değer kaybını daha etkin bir şekilde yönetiyoruz. Bireysel yatırımcıların çoğu zaman gerçekleştirmekte başarılı olamadığı karı realize etme ve zararı kesme mekanizmalarını profesyonel yöneticilerimiz ile yerine getiriyoruz.

Bireysel portföy yönetimi hizmeti almak için 0(212) 227 56 00 arayarak temsilcilerimizle iletişime geçebilir, fonlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Portföy yönetim şirketlerinde hesap açabilmek ve serbest fonlarımıza yatırım yapabilmek için 2 milyon TL ve üzeri portföy büyüklüğüne sahip nitelikli yatırımcılara olunması gerekmektedir.