Kurumsal Yatırımcılar
Anasayfa / Kurumsal Yatırımcılar
İstanbul Portföy Yönetimi

Kurumsal Yatırımcılar

Kurumsal portföy yönetimi ile aile şirketleri, özel ve kamu şirketleri, emeklilik fonları ve sigorta şirketleri gibi bünyesinde net nakit pozisyonu olan şirketler için özgün yatırım ihtiyaçlarını baz alarak, risk/getiri profillerine uygun yatırım modelleri oluşturuyoruz. İstanbul Portföy Yönetimi olarak kurumsal müşteriler ile güven esaslı uzun vadeli ilişki kurmaya ve onların yatırımlarını maksimize etmeye özen göstermekteyiz.

Portföy Yönetimi stratejisi oluşturulurken farklı yatırım stratejileri ve ihtiyaca göre uyarlanmış portföy yapıları ile butik ve etkin iletişim sayesinde en uygun finansal çözümleri sunabilmekteyiz. Ana amacımız kurumsal yatırımcıların yatırım tercihleri, risk algıları ve getiri beklentilerini dikkate alarak portföylerinin istikrarlı bir şekilde büyümesine özen göstermektir. Profesyonel kadromuz rehberliğinde, hızlı karar alıp uygulama esnekliğimiz ile kriz ortamında dahi yatırımcılarımızın portföylerini etkin bir şekilde yönetiyoruz.

Yatırımcıların alıştıkları ürünlere ek olarak SPK mevzuatının izin verdiği Türk finansal sistemindeki tüm ürünlere İstanbul Portföy çatısı altında yatırım yapma imkânı verilmektedir. Risk profili ve getiri tercihine uygun olan ürünleri birlikte belirleyerek yurt içi hisse senedi, özel sektör tahvil ve bonoları, hazine bonosu, Eurobond, yurt dışı hisse senedi ürünleri, altın, petrol ve diğer yatırım fonları ürünleri ile portföy yönetiminde varlıklarınız değerlendirilir. Bu sayede tek bir varlık sınıfının getiri riskini azaltarak dengeli portföyler oluşturuyoruz.

Kurumsal portföy yönetimi hizmeti almak için 0(212) 227 56 00 arayarak temsilcilerimizle iletişime geçebilir, fonlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Portföy yönetim şirketlerinde hesap açabilmek ve serbest fonlarımıza yatırım yapabilmek için 2 milyon TL ve üzeri portföy büyüklüğüne sahip nitelikli yatırımcılara olunması gerekmektedir.