GİZLİLİK
Anasayfa / GİZLİLİK
İstanbul Portföy Yönetimi

Ziyaret etmekte olduğunuz bu internet sitesinin içeriği sadece bilgi verme amaçlı olup telif hakları İstanbul Portföy Yönetimi A.Ş.’ye aittir.

Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerindeki telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece, İstanbul Portföy Yönetimi A.Ş.’ye aittir.

Bilgiler, İstanbul Portföy Yönetimi A.Ş.’nin yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz.

Bu internet sitesindeki bilgi veya referansların doğruluğu ve tamlığı hakkında doğrudan veya dolaylı olarak garanti verilmemektedir.

Bu sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve/veya ilgili kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kâr yoksunluğundan, manevi zararlardan ve her ne şekil ve surette olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı İstanbul Portföy Yönetimi A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Bu nedenle, kullanıcıların siteden elde edilen içerik, görüş ve bilgilere dayanarak hareket etmeden önce içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeleri/ettirmeleri ve bu içerik, görüş ve bilgilere dayanarak alacakları kararları bu kapsamda vermeleri önerilir.

İstanbul Portföy Yönetimi A.Ş.’nin, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.